Чи присутній ваш бізнес «на мапі?» Зайвий раз перевірте, тому що орієнтовані на карти призначені для користувача інтерфейси стають такими ж важливими як і традиційні ієрархічно орієнтовані інтерфейси (такі як SERP), до яких ми звикли за останній час.

А ваш готель є на Google Maps?
А ваш готель є на Google Maps?

Зрослу важливість карт як маркетингового середовища стимулював зростання мобільних пристроїв і додатків, де карти грають ключову навігаційну роль. Кожен день картами користуються більше мільярда людей, і Google робив з Maps сприятливу для маркетологів середу в багатьох важливих аспектах, в тому числі:

  1. Вирішуючи рекламодавцям розміщувати локальну рекламу на Google Maps. Це корисно і для здобувачів з комерційними інтересами, і для Google, який на думку аналітиків може заробити на картах в наступному році мільярд доларів.
  2. Пропонуючи користувачам Maps регулярні оновлення, таким чином, покращуючи точність платформи.
  3. Додаючи в Maps Wi-Fi mode, що дозволяє користувачам використовувати продукт, в тому випадку, якщо стільниковий зв’язок не доступна.
  4. Додаючи на карти поновлення дорожнього трафіку, таким чином, дозволяючи користувачеві бачити, що відбувається на дорогах до і під час поїздки.
  5. Продовжуючи розвивати API Maps для бізнес-користувачів. Наприклад, ритейлери можуть підключитися безпосередньо до API Maps, щоб аналізувати поведінку покупців за географічною ознакою, покращувати пошук магазинів, а також координувати свій персонал.

Все це говорить, що Google дуже серйозно ставиться до створення ядра для нового комерційного ринку. Якщо вам цікаво бути присутнім на цьому ринку ось, що ви повинні зробити:

  1. Включіть в Adwords показ адрес в оголошеннях

Якщо Ви до сих пір це не зробили, припиніть читати статтю і негайно включіть показ адрес в оголошеннях для своїх кампаній в Adwords. Показ адрес дозволить вам вказати час роботи, огляди Google і робочі телефони. Все це дуже стане в нагоді, коли оголошення потрапить на Google Maps.

  1. Увійдіть в Google My Business

Навіть якщо у вас «віртуальний бізнес» без фізичної адреси, ви повинні позначити себе тут. Якщо ви дійсно присутні в «фізичному» світі, Google дає вам панель, яка зробить редагування і додавання контенту дуже легким.

  1. Додайте контент в опис свого бізнесу

Якщо Ви це не зробите, користувачі Maps, які шукають ваш бізнес, будуть бачити картинку, встановлену «за замовчуванням» – зазвичай отриману з Google Street View (вона не завжди приємна). Не пропустіть можливість поставити своє зображення, воно дасть людям додаткове позитивне враження.

Так що, отримаєте переваги першопрохідців

Досвідчені маркетологи захочуть закріпитися на Maps якомога швидше. Безперечно, що Google Maps отримає ефективні рекламні інструменти і по, останнім даними, Google посилено прокачує платформу. У той же час зрозуміло, що зараз трохи компаній використовують в своїх інтересах повний потенціал платформи. Краще не бути в рядах відстаючих, тому що всі переваги отримає той, хто почав шлях одним з перших.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *