Інтернет відвідують мільйони людей які, продають, купують, шукають різні товари та послуги. І можливо, більша частина цих людей шукає саме Вашу послугу або товар. Але як ці мільйони Ваших потенційних клієнтів дізнаються про Ваші товари, чи послуги, якщо Ваш сайт нікому не відомий? Користі від такого сайту мало. Для того щоб сайт був популярним й приносив прибуток необхідно його просування.
Просто кажучи, просування сайту – це комплекс робіт для підвищення популярності сайту у пошукових системах.Просування сайту робиться для того, щоб Ваші потенційні клієнти змогли знайти Ваш сайт у пошукових системах, таких як Google чи Яndex.

В цей комплекс робіт входить:
– SEO-аналіз сайту – Виявити всі недоліки та сильні сторони сайту;
– Розробка семантичного ядра сайту – підбір пошукових слів по яких користувачі знаходять сайт у пошукових машинах;
– Оптимізація коду сайту для пошукових машин;
– Збільшення цитування сайту – збільшення ресурсів що посилаються на ваш сайт;
– Підтримка результату;

Контекстна реклама

Контекстна реклама це розміщення рекламних оголошень у результатах пошуку пошукових систем та на рекламних площадках, таким чином, щоб бути показаними тільки у відповідь на потрібний Вам запит користувача, або відповідно до тематики ресурсу.
Оплата контекстної реклами відбувається за кліки (за перехід відвідувача на сайт), а не за покази реклами, чи за місце. Тобто рекламодавець платить за конкретних відвідувачів.

Для початку потрібно вибрати ключові слова для запиту, скласти оголошення, яке б привертало увагу і визначити ціну, яку ви готові за це платити.

Ми надамо Вам консультації, щоб провести Вашу рекламну компанію успішно.