Інтернет відвідують мільйони людей які, продають, купують, шукають різні товари та послуги. І можливо, більша частина цих людей шукає саме Вашу послугу або товар. Але як ці мільйони Ваших потенційних клієнтів дізнаються про Ваші товари, чи послуги, якщо Ваш сайт нікому не відомий? Користі від такого сайту мало. Для того щоб сайт був популярним й приносив прибуток необхідно його просування.
Просто кажучи, просування сайту – це комплекс робіт для підвищення популярності сайту у пошукових системах.Просування сайту робиться для того, щоб Ваші потенційні клієнти змогли знайти Ваш сайт у пошукових системах, таких як Google чи Яndex.

В цей комплекс робіт входить:
– SEO-аналіз сайту – Виявити всі недоліки та сильні сторони сайту;
– Розробка семантичного ядра сайту – підбір пошукових слів по яких користувачі знаходять сайт у пошукових машинах;
– Оптимізація коду сайту для пошукових машин;
– Збільшення цитування сайту – збільшення ресурсів що посилаються на ваш сайт;
– Підтримка результату;

Контекстна реклама

Контекстна реклама це розміщення рекламних оголошень у результатах пошуку пошукових систем та на рекламних площадках, таким чином, щоб бути показаними тільки у відповідь на потрібний Вам запит користувача, або відповідно до тематики ресурсу.
Оплата контекстної реклами відбувається за кліки (за перехід відвідувача на сайт), а не за покази реклами, чи за місце. Тобто рекламодавець платить за конкретних відвідувачів.

Для початку потрібно вибрати ключові слова для запиту, скласти оголошення, яке б привертало увагу і визначити ціну, яку ви готові за це платити.

Ми надамо Вам консультації, щоб провести Вашу рекламну компанію успішно.Интернет посещают миллионы людей, которые, продают, покупают, ищут различные товары и услуги. И возможно, большая часть этих людей ищет именно Вашу услугу или товар. Но как эти миллионы Ваших потенциальных клиентов узнают о Ваших товарах или услугах, если Ваш сайт никому не известен? Пользы от такого сайта мало.  Для того чтобы сайт был популярным и приносил прибыль необходимо его продвижение.
Попросту говоря, продвижение сайта – это комплекс работ для повышения популярности сайта в поисковых системах. Продвижение сайта делается для того, чтобы Ваши потенциальные клиенты смогли найти Ваш сайт в поисковых системах, таких как Google или Яndex.

В этот комплекс работ входит:
– SEO-анализ сайта – Выявить все недостатки и сильные стороны сайта;
– Разработка семантического ядра сайта – подбор поисковых слов по которым пользователи находят сайт в поисковых машинах;
– Оптимизация кода сайта для поисковых машин;
– Увеличение цитируемости сайта – увеличение ресурсов, ссылающихся на ваш сайт;
– Поддержка результата;

Контекстная реклама

Контекстная реклама это размещение рекламных объявлений в результатах поиска поисковых систем и на рекламных площадках, таким образом, чтобы быть показанными только в ответ на нужный Вам запрос пользователя, либо в соответствии с тематикой ресурса.
Оплата контекстной рекламы происходит за клики (за переход посетителя на сайт), а не за показы рекламы, или за место. То есть рекламодатель платит за конкретных посетителей.

Для начала нужно выбрать ключевые слова для запросов, составить объявление, которое бы привлекало внимание и определить цену, которую вы готовы за это платить.

Мы предоставим Вам консультации, чтобы провести Вашу рекламную компанию успешно.