Landing Page - Швидко і просто!

Створення Лендінг пейдж (буквально - посадкова сторінка) дозволяє вам отримати майданчик, що продає з високим рівнем конверсії в короткі терміни.

Без предоплати

Від вас нам треба тільки вхідний матеріал, продукти та текст

Найновіші стандарти

Сайт буде максимально швидко і коректно працювати у всіх браузерах.

Тестування

Перед запуском, сайт проходить детальне тестування

Базове наповнення сайту

Наповнення Landing Page базовою інформацією

Система Управляння сайтом

Для управління сайтом передбачена зручна Система управління сайтом (CMS), яка дозволяє користувачеві без праці оновлювати текстові та фотоматеріали самостійно.

Навчання роботи з сайтом
Після завершення створення і тестування сайту клієнт проходить навчання роботі з сайтом.

Замов Лендінг, який дасть результат

ПОЧНІТЬ ПРОДАВАТИ В ІНТЕРНЕТІ ВЖЕ СЬОГОДНІ!

Що таке Landing Page?

Landing Page - це посадкова сторінка під конкретний товар або послугу, що показує основні переваги: огляд, відгуки, акції і переконує людини зробити онлайн замовлення або зателефонувати конкретно зараз.

Веб-сторінка, основним завданням якої є збір контактних даних цільової аудиторії. Використовується для посилення ефективності реклами, збільшення аудиторії. Цільова сторінка зазвичай містить інформацію про товар або службу і пропнує відразу оформити замовлення на покупку або іншу дію, в залежності від маркетингової стратегії.

Тут відвідувач повинен закінчити свій вояж, залишивши контактні дані або купивши товар. Основним елементом сторінки є форма для заповнення даних і / або кнопка із закликом до дії. Тут важливо чітко прояснити цінність і дати людині причину співпрацювати з вами.